Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Uncategorized
Prisijunkite!

Apie mus

Konfiskuotosprekes.lt – tai UAB TELESFERA įkurta elektroninė parduotuvė, kurioje galite įsigyti įvairias prekes pigiau. Šios el. parduotuvės pagrindinis privalumas kainoje, išskirtinumas – prekių asortimente. Čia galite įsigyti įvairaus spektro prekių: nuo avalynės, drabužių iki baldų, aukso dirbinių ar automobilinės technikos.

Įmonė UAB TELESFERA ( Prekės ženklas „TELESFERA“ )  buvo įkurta 2000 metais. Sėkmingai dirba mobiliųjų telefonų, kompiuterių, planšetinių kompiuterių, foto ir vaizdo technikos taisymo srityje, prekiaujanti mobiliaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais ir jų priedais. Pas mus dirba profesionalūs konsultantai ir puikiai savo darbą išmanantys technikai- meistrai. Nuo 2009 metų pasirašę sutartį su Valstybine mokeščių inspekcija pradėjom naują veiklą – valstybei perduoto turto pardavimo paslaugas. Šį turtą galite įsigyti šioje elektroninėje prekyvietėje ( konfiskuotosprekes.lt ).

Valstybei perduotas turtas – tai bešeimininkis, konfiskuotas, valstybės paveldėtas, į valstybės pajamas perduotas turtas, daiktiniai įrodymai, lobiai ir radiniai. Mes prekiaujame: pramoninėmis, ūkinėmis, elektros prekėmis, buitine, kompiuterine technika, mobiliaisiais telefonais, garso ir vaizdo technika, gaminiais iš tauriųjų metalų, jų laužu ir atliekomis, brangakmeniais, juvelyriniais dirbiniais ir kt. Veikla išsiplėtė, todėl šiuo metu parduodame iš antstolių ir Lietuvos respublikos muitinės gautas prekes.  Turime galimybę vartotojui pateikti įvairiausias prekes palankiausiomis sąlygomis.

Vienodų prekių kiekiai labai įvairūs – nuo 1 iki 10000 vienetų ir daugiau. Visko parodyti šiame puslapyje galimybės nėra – prekių daugiau nei gebame pateikti tinklapyje, todėl visada galite atvažiuoti pas mus ir iš arčiau apžiūrėti jus dominančias prekes.

Mūsų tikslas pasiūlyti prekes už žemesnę kainą nei esamos rinkoje. Mums brangus kiekvienas klientas.

Tikimės, kad nesudėtingai rasite sau tinkamą prekę, kuri atitiks Jūsų lūkeščius, ir taip pat nesunkiai ją įsigysite.


Nėra pasirinktų produktų